Firemní vzdělávání

Protože vzdělání v oblasti lidských zdrojů vyžaduje specifický přístup, založil jsem před lety společnost Garnet Peers, ve které poskytujeme lokálním firmám i nadnárodním korporacím profesionální služby na míru.

Soustředíme se především na strategický rozvoj lidských zdrojů a business consulting. S našimi klienty hledáme smysluplná a v praxi realizovatelná řešení, která jim v dlouhodobém horizontu přinášejí skutečné výsledky a vyšší zisk.

Služby, které nakopnou váš byznys

Vzdělávání

Poskytneme vám poradenství či dlouhodobé vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů. 

Koučink

Po boku profesionálního kouče dosáhnete vašich firemních cílů efektivněji a rychleji. 

Motivace & konference

Vnitřní motivaci zaměstnanců rozproudíte na rozvojovém semináři nebo konferenci. 

Teambuilding

Zažijete s námi skutečně přínosný teambuilding plný aktivit k posílení vnitrofiremních vztahů. 

Přijměte pozvání do našich tréninkových center

Vyměňte své staré známé zasedačky za povznášející prostředí některého z našich tréninkových center v Nízkých Tatrách nebo v Praze. Zajistíme vzdělávání až pro 60 účastníků, kteří ho budou moci spojit i s různorodými volnočasovými aktivitami.

Sankt Johann

Liptovský Ján, Nízké Tatry

Luxusní resort v Nízkých Tatrách se 3 konferenčními místnostmi a soukromým wellness. Ideální spojení intenzivního rozvoje a příjemného odpočinku v krásné přírodě. 

Absolutum Boutique Hotel

Praha

Komfortní útočiště pro naše české klienty v pražských Holešovicích. Multifunkční školicí a vzdělávací prostory s moderním vybavením s kapacitou až 60 účastníků.

Obě naše útočiště nám umožňují navrhnout takovou formu vzdělávání, která bude pro vaši firmu v daném ohledu nejpřínosnější. Rádi pro vás zorganizujeme školení, interaktivní semináře či firemní eventy dle vašich individuálních požadavků. 

Šetřete čas a vzdělávejte svou firmu online

Přihlaste se do unikátního online tréninkového programu Manažerské impulzy, který vám pomůže ke zvýšení výkonu, spolehlivosti a samostatnosti vašich zaměstnanců. Díky získaným znalostem budete lépe zvládat krizové situace, snadněji si v týmu udržíte klíčové lidi nebo získáte potřebné sebevědomí pro práci s různými typy osobností. 

V kurzu Manažerské impulzy vás čeká

20 online lekcí

Luxusní resort v Nízkých Tatrách se 3 konferenčními místnostmi a soukromým wellness. Ideální spojení intenzivního rozvoje a příjemného odpočinku v krásné přírodě. 

Třídenní offline seminář

Komfortní útočiště pro naše české klienty v pražských Holešovicích. Multifunkční školicí a vzdělávací prostory s moderním vybavením s kapacitou až 60 účastníků.

Audio nahrávky

Ve formátu MP3 pro pohodlné vzdělávání kdykoliv a kdekoliv.

Aplikační sešity

Plné konkrétních úloh pro okamžité převedení znalostí do praxe.

Seznamte se s našimi lektory

Korporátní vzdělávání u nás zajišťují výhradně zkušení a certifikovaní lektoři s mnohaletou praxí. Jejich školeními prošly desítky firem a korporací z nejrůznějších segmentů.

Peter Urbanec

Spíkr, kouč, motivátor, konzultant a zakladatel Garnet Partners. Přednáší na konferencích po celém světě. Více než 25 let se specializuje na osobní rozvoj, obchod a management.

Petr Nečas

Vizionář, spisovatel, lektor a bývalý prezident Evropské asociace koučů a mentorů v Londýně. Ve svých školeních se věnuje primárně obchodu, marketingu či klientskému servisu.

Martin Padalík

Psycholog a náš externí konzultant. Více než 15 let se pohybuje v oblasti obchodu, managementu a osobního rozvoje, zejména pak ve vztahu k work-life balance.

Pořádali jsme školení pro více než 6 500 klientů

... a mnoho dalších.

Napište si o firemní vzdělávání na míru ještě dnes