Intenzivní kemp osobnostního rozvoje s Peterem Urbancem

Někomu možná k vlastnímu rozvoji stačí jeden motivační článek po cestě do práce. Já jsem zastánce, řekněme, radikálnějšího přístupu. Zvu vás na kemp osobnostního rozvoje, kde vás čeká absolutní restart a nekončící podpora k tomu rozjet vlastní projekt, odhalit své skutečné sny nebo prostě jen začít znovu – v práci, ve vztahu, v životě. Pět dní v mé společnosti. Chcete?

5denní K.E.M.P. v krásném prostředí Nízkých Tater

Termín dohodou

cena: 1.100 EUR / 29.700 Kč

Pojeďte se mnou pracovat na svém vlastním já do resortu Sankt Johann v Liptovském Jánu. Čeká vás 5 dní plných workshopů, přednášek a inspirativních diskuzí nad vašimi životními cíli a cestami, kterými k nim můžete dojít.

Co vás na kempu čeká?

Bude to dřina, to vám můžu slíbit. Pět dní budeme společně intenzivně objevovat vaše touhy a překonávat dosavadní překážky, které vám bránily si za nimi jít.

Osobnostní rozvoj

Provedu vás základním procesem osobnostní změny. Od uvědomění si vlastních očekávání po nalezení konkrétních kroků k jejich realizaci.

Vzájemná podpora

Budeme na jedné lodi. V komorní skupince několika účastníků budeme po celou dobu sdílet naše úspěchy i prohry. Co se stane na kempu, to tam i zůstane.

Outdoor aktivity

Na čerstvém vzduchu jde všechno tak nějak líp. Protáhneme si tělo procházkou, zahrajeme si různé rozvojové hry a kdo ví… Možná si i zaplaveme ve 4° C řece.

K.E.M.P. den po dni

1. DEN - Den zamyšlení

Kde jsem byl a kde jsem nyní. Definujeme si rozvojové cíle, nastavíme očekávání a odkryjeme vlastní postupy k cestě za úspěchem.

2. DEN - Den snů a vizí

Moje sny a moje vize. Odhalíme, co od života, od druhých lidí a sebe sama doopravdy chceme. Naučíme se pracovat se svými cíli.

3. DEN - Den akce

Nastavíme si kroky, které bude třeba udělat, abychom svých cílů dosáhli. Tyto kroky si společně nacvičíme a osvojíme si také způsob, jakým je dostaneme do mentálního pohybu. Čekat nás bude i vzájemná zpětná vazba.

4. DEN - Den nových návyků

Naučíme se, jak vytrvávat v tom, co v životě měníme a za co bojujeme. Odhalíme, jak se vyrovnávat s úspěchem i neúspěchem. Nalezneme naše brzdy a také způsoby, jak se jich zbavit.

5. DEN - Den pravdy

Objevíme zdroje naší energie a principy jejich obnovy. Dáme konkrétní obrysy vašemu startu a restartu. Celý kemp zakončíme motivačním seminářem.

Prvý deň začíname o 15.00 hod., ubytovať sa môžete od 14.00 hod., piaty deň končíme o 12.00 hod. obedom.

Luxusní prostředí resortu Sankt Johann v Liptovském Jánu

Po celých 5 dní si budeme užívat zázemí příjemného penzionu Sankt Johann uprostřed Nízkých Tater. Těšit se můžete na:

  • ubytování v komfortních dvou či třílůžkových pokojích
  • báječné snídaně a tradiční středoevropskou kuchyni
  • moderně vybavenou konferenční místnost
  • soukromé wellness centrum s několika typy saun a relaxačních procedur
  • procházky po okolí a další volnočasové aktivity

První den se můžete pohodlně ubytovat od 14:00, společný program začne v 15:00. Pátý den ukončíme obědem ve 12:00, následuje odjezd.

Jak se tam dostanu?

Autem

Z D1 ze směru Liptovský Mikuláš na Poprad, dále na Liptovský Ján. Ze směru Poprad na Liptovský Mikuláš, poté sjezd na Liptovský Hrádok.

Vlakem

Do stanice Liptovský Mikuláš se snadno dopravíte vlaky ČD, Regiojetu i Leo Expressu. Pak už stačí jen chytit ze stanice 11 autobus do Liptovského Jána.

Taxíkem

Pohodlnější alternativou přesunu z nádraží v Liptovském Mikuláši je využití taxi. Přímo k penzionu vás zaveze třeba pan Majerčík, stačí volat +421 905 210 008.

Podrobnější informace o místě konání vám zašleme v organizačním e-mailu.

... co o kempu řekli účastníci?

AKCE 1+1 pro účastníky třídenního tréninku

Byli jste se mnou na třídenním kempu v Liptovském Jánu? Dovolte mi nabídnout vám 100% slevu pro váš doprovod na pětidenní intenzivní K.E.M.P. osobnostního rozvoje bez závazku ke konkrétnímu termínu. 

Cena pro vás a váš doprovod

2.200 EUR / 59.400 Kč

1.100 EUR / 29.700 Kč

Máte na mě otázku ohledně kempu?

Napište mi …

… nebo rovnou zavolejte!

z Česka

  • +420 735 019 833

ze Slovenska

  • +421 948 775 009