Tréninkové centrum Sankt Johann

Přijměte pozvání do luxusního tréninkového střediska Sankt Johann v Liptovském Jánu, které založil Peter Urbanec a pořádá v něm všechny své tréninky, firemní školení i intenzivní kempy osobního rozvoje. Ideální místo pro váš nadcházející teambuilding či celofiremní školení.

Multifunkční školicí prostory

Tréninkové centrum nabízí vše, co pro vaše osobní či firemní vzdělávání potřebujete. Disponujeme třemi zasedacími místnostmi s kapacitou až 50 účastníků. V každé z nich je možné využít flipchartu, projektoru, kamery, DVD, HIFI nebo nahrávání.

Samozřejmostí je spolehlivé internetové připojení a možnost využití doplňkových služeb, jako je kopírování či tisk. Rádi vám také zajistíme občerstvení podle vašich představ

Vzdělávání a odpočinek v jednom

Klidný resort umožňuje ideálně kombinovat vzdělávací aktivity s těmi odpočinkovými. Načerpejte novou životní sílu a energii v povznášejícím prostředí Nízkých Tater a užívejte si dosyta vše, co vám středisko nabízí.

Soukromé wellness

Odpočiňte si po náročném vzdělávacím dni v infrasauně, suché sauně či v parním boxu. Možnost privátního wellness pro dvě osoby. 

 

Bohaté snídaně

Každé ráno na vás bude čekat kontinentální snídaně ve formě bufetu z lokálních surovin a výborná káva.

Vytříbená kuchyně

Na oběd či večeři si můžete  vychutnat některé z delikátních jídel středoevropské kuchyně či si objednat zážitkovou ochutnávku kvalitních vín.

Aktivity v okolí

Okolí přímo vybízí k procházce či projížďce na koloběžkách. V penzionu můžete využít stolního tenisu, billiardu, uspořádat barbecue na terase nebo v některé ze společenských místností rozjet šachovou partii.

Ceník

Ubytování

1 noc se snídaní

49 EUR / osoba

K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlek.

Check-in od 14:00, check-out do 10:30. Při ubytování pouze na 1 noc příplatek 10 EUR za pokoj. Late check-out do 13:00 příplatek 10 EUR za osobu.

Zasedací místnosti

MÍSTNOST 1

30 lidí při sezení do “U” / 50 lidí při kino sezení

100 EUR / den

MÍSTNOST 2

15 lidí při sezení do “U” / 20 lidí při kino sezení

50 EUR / den

MÍSTNOST 3

15 lidí při sezení do “U” / 20 lidí při kino sezení

30 EUR / den

Stravování

Obědy à la carte

8 EUR / den

Večeře à la carte

6,50 EUR / den

Coffee break půldenní / osoba

3,50 EUR / den

Ostatní služby

Wellness pro 1–2 osoby

17 EUR / 1 hodina

Privátní wellness pro dva

30 EUR / 1,5 hodiny

Billiard

3,50 EUR / 1 hodina

Stolní tenis

1,50 EUR / 1 hodina

Jak se tam dostanu?

Autem

Z D1 ze směru Liptovský Mikuláš na Poprad, dále na Liptovský Ján. Ze směru Poprad na Liptovský Mikuláš, poté sjezd na Liptovský Hrádok.

Vlakem

Do stanice Liptovský Mikuláš se snadno dopravíte vlaky ČD, Regiojetu i Leo Expressu. Pak už stačí jen chytit ze stanice 11 autobus do Liptovského Jána.

Taxíkem

Pohodlnější alternativou přesunu z nádraží v Liptovském Mikuláši je využití taxi. Přímo k penzionu vás zaveze třeba pan Majerčík, stačí volat +421 905 210 008.

Chcete u nás uspořádat akci?

Pro rezervaci pište na  info@sanktjohann.sk nebo volejte +421  903 473 333

… nebo rovnou pošlete poptávku!